2 kaarten voor de musical WEST SIDE STORY in Utrecht
Deze kavel loopt af op 31-05-2026 om 20:00 uur
2 kaarten voor de musical WEST SIDE STORY
Waar: Stadsschouwburg Utrecht
Wanneer: zaterdag 20 juni 20.00uur.
Na 25 jaar is er een vernieuwde versie van het onvergetelijke verhaal over verboden liefde, rivaliteit en vooroordelen. Het hartverscheurende verhaal over een onmogelijke liefde die opbloeit tijdens een bendeoorlog in de straten van New York. In een stad vol rivaliteit en vooroordelen, vechten de Jets en de Sharks om de macht over hun verscheurde wijk. Midden in dit geweld ontmoeten voormalig lid van de Jets Tony en de zus van de Sharks-leider Maria elkaar en worden smoorverliefd. Hun verboden liefde ontvlamt de spanning tussen de bendes, met tragische gevolgen.
WEST SIDE STORY is een meeslepende musical vol opzwepende muziek, adembenemende dans en een verhaal dat blijft raken. Met een groots live orkest komen de prachtige songs als ‘Maria’, ‘Vannacht’ en ‘Amerika’ tot leven.
https://westsidestorydemusical.nl/
Normale prijs per kaart € 79,-.
Aangeboden door De Graaf & Cornelissen entertainment
Bianca Scharroo